TWÓJ GENERALNY WYKONAWCA

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH W CAŁYM KRAJU

KONTRAKTACJA UMÓW, REALIZACJA DOSTAW MATERIAŁÓW

 

OBSŁUGA OD POCZĄTKU DO KOŃCA TRWANIA INWESTYCJI

 

 

Zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

 

 

* Kontraktujemy umowy firm podwykonawczych dla Generalnych Wykonawców dużych inwestycji.

 

* Ułatwiamy pracę przy dużych projektach.

 

* Zaopatrujemy Generalnych Wykonawców w materiały budowlane.

 

 począwszy od zamówienia do dostarczenia na plac budowy danej inwestycji

 

 

 

Z NAMI PRACUJE SIĘ SPRAWNIEJ I SZYBCIEJ 

RZESZÓW

BIAŁYSTOK

SZCZECIN

GDAŃSK

ŁÓDŹ

GDYNIA

KATOWICE

LUBLIN

BYDGOSZCZ

POZNAŃ

WROCŁAW

WARSZAWA

KRAKÓW

DLA GENERALNEGO WYKONAWCY

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI PODWYKONAWCZYMI

SPRAWDŹ CZEGO I KOGO POTRZEBUJEMY

PRZYKŁADOWE INWESTYCJE

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

WARSZAWA

Biurowiec DSV

powstaje w Warszawie, będzie stał wzdłuż Marynarskiej, Taśmowej. Konstrukcja obiektu biurowego rozpoczęła się w pierwszym półroczu 2018, a dobiegnie końca w marcu 2020 roku. Powierzchnia biurowa tego siedmiokondygnacyjnego obiektu biurowego wyniesie 33 tys. m2, a handlowa ponad 1 tys. m2.

Budynek Na Mokotowie

jest budowany w Warszawie w obrębie dzielnicy Mokotów, zlokalizowany przy Żwirki i Wigury, Wyjazd. Konstrukcja obiektu wystartowała w 2018, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2019 roku.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

Siedziba Transportowego Dozoru Technicznego

to Budowany, warszawski wysokościowiec w granicach dzielnicy Mokotów przy Puławskiej, Bukowińskiej. Budowa obiektu rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończy się na początku 2019 roku. Całkowita powierzchnia tej dziewiętnastokondygnacyjnej nieruchomości wyniesie prawie 24 tys. m.kw., zaś użytkowa ponad 15 tys. m.kw.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

KRAKÓW

ART CITY

Budowana, krakowska zabudowa mieszkalna w dzielnicy Grzegórzki, zlokalizowana przy Pokoju, Fabrycznej. Budowa obiektu Art City ruszyła w 2016 i dobiegnie końca w 3 lata. Powierzchnia użytkowa tego dziesięciopiętrowego budynku sięgnie niemal 28 tys. m.kw.. 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

CASA FELIZ

Budynek przy Konecznego , Żabiniec to pięciopiętrowa budowla, która położona będzie w Krakowie. Konstrukcja gmachu rozpoczęła się w lipcu 2014, a zakończy się w 2019 roku.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

UNITY CENTRE

Budowany, krakowski zespół budynków biurowych w granicach dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Lubomirskiego. Funkcjonuje równiez pod nazwą Unity Tower. Budowa budynków rozpoczęła się w 1975, a dobiegnie końca w lutym 2020 roku. Powierzchnia całkowita tych wielokondygnacyjnych obiektów będzie równa ponad 88 tys. m2, natomiast użytkowa blisko 46 tys. m2, z czego największą część zajmują biura - 41 tys. m2. 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ŁÓDŹ

IMPRESJA PARK

Gmach przy Przybyszewskiego 217 to czteropiętrowy budynek, który zostanie wzniesiony w mieście Łódź. Rozpoczęcie inwestycji luty 2018, planowane zakończenie wrzesień 2019.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZŁOTY JASIENIEC

Złoty Jasieniec to dwukondygnacyjna budowla, która położona będzie w mieście Łódź przy ulicy Stare Złotno 104. Budowa budynku rozpoczęła się we wrześniu 2016, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2018 roku. 

NOV LIPOVA

Budynek przy Lipowej 59 to pięciokondygnacyjny obiekt, który jest realizowany w Łodzi. Konstrukcja budowli wystartowała w kwietniu 2017, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2018 roku.

WROCŁAW

FOCUS HOUSE

Położony będzie we Wrocławiu w obrębie dzielnicy Krzyki przy Przyjaźni 8. Konstrukcja gmachu rozpoczęła się w kwietniu 2017, a zakończy się w czerwcu 2019 roku.

 

NOWE CENTRUM POŁUDNIOWE

To trzynastopiętrowa nieruchomość, która jest wznoszona we Wrocławiu na terenach dzielnicy Krzyki, zlokalizowana przy ulicy Gwiaździstej. Budowa obiektu rozpoczęła się wiosną 2017, a dobiegnie końca latem 2019 roku.

OLIMPIA PORT

Zespół budynków mieszkalnych przy Betonowej , Cementowej to pięciokondygnacyjne osiedle, które będzie stało we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole. Budowa budynków mieszkalnych wystartowała w sierpniu 2011, a zakończy się w 2020 roku. 

 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ŹRÓDLANA 15

Źródlana 15 to czteropiętrowy budynek, który jest realizowany w stolicy województwa wielkopolskiego. Rozpoczęcie budowy lipiec 2017, zakończenie listopad 2019.

 

NOWYCH KOSMONAUTÓW

To Budowany, poznański zespół budynków mieszkaniowych, będzie stał wzdłuż Naramowickiej, Serbskiej. Konstrukcja budynków rozpoczęła się w drugim kwartale 2018, a zakończy się w drugim półroczu 2020 roku. Powierzchnia handlowa tych czternastokondygnacyjnych obiektów sięgnie ponad 1 tys. metrów kwadratowych. 

 

KARPIA 22

Zespół budynków mieszkalnych Karpia 22 będzie stał w Poznaniu. Budowa osiedla mieszkaniowego wystartowała w listopadzie 2017 i potrwa 24 miesiące.

 

 

POZNAŃ

GDAŃSK

ALCHEMIA

To budowany, gdański zespół budynków biurowych w obszarze dzielnicy Oliwa przy ulicy Grunwaldzkiej 409. Konstrukcja budynków rozpoczęła się w październiku 2011, a zakończy się w drugim półroczu 2019 roku. Powierzchnia użytkowa tego czternastokondygnacyjnego kompleksu sięgnie ponad 122 tys. metrów kwadratowych, z czego największą część zajmują biura - niemal 113 tys. metrów kwadratowych, mniej, 17 lokale handlowe i usługowe - ponad 9 tys. metrów kwadratowych.

 

BIUROWIEC NEON

To budowany gdański budynek, zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej. Konstrukcja budynku biurowego wystartowała w czwartym kwartale 2017, a dobiegnie końca w wrześniu 2019 roku. Powierzchnia użytkowa tego trzynastopiętrowego gmachu wyniesie 35400 metrów kwadratowych, z czego największą część zajmie powierzchnia biurowa - 33465 metrów kwadratowych, mniej powierzchnia handlowa - 1567 metrów kwadratowych.

 

GRANARIA

Budowla Granaria jest realizowana w mieście Gdańsk w otoczeniu ulic Chmielnej, Pożarniczej. Budowa gmachu wystartowała w lutym 2017, a dobiegnie końca w 2023 roku. Powierzchnia użytkowa tego sześciopiętrowego budynku wyniesie 13700 m2.

 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

SZCZECIN

HANZA TOWER

Budowany, szczeciński wieżowiec w dzielnicy Śródmieście-Północ przy Wyzwolenia 50, zbieg Witosa oraz Odzieżowej. Budowa wysokościowca Hanza Tower wystartowała we wrześniu 2011, a dobiegnie końca we czerwcu 2019 roku. Powierzchnia użytkowa tego wielopiętrowego wysokościowca to będzie ponad 54 tys. m2, z czego największą część zajmie powierzchnia mieszkalna - 22 tys. m2, z 480 lokalami, mniej, lokale handlowe i usługowe - prawie 18 tys. m2.

 

 

BOCIANIE GNIAZDO

Budynek Bocianie Gniazdo będzie stał w stolicy województwa zachodniopomorskiego w obszarze dzielnicy Żelechowa, będzie stał wzdłuż Małe Błonia, Czapli. Konstrukcja obiektu wystartowała w pierwszym kwartale 2018, a zakończy się w sierpniu 2019 roku. 

LAWENDOWE WZGÓRZE

Zespół budynków mieszkalnych Lawendowe Wzgórze jest wznoszony w Szczecinie przy ulicy Polickiej 34. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała jesienią 2017 i dobiegnie końca w listopadzie w 2019 roku.

 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

BYDGOSZCZ

NOWA ASTORIA

Budowana, bydgoska budowla przy ulicy Królowej Jadwigi. Budowa gmachu Nowa Astoria wystartowała w sierpniu 2018, a zakończy się w pierwszym kwartale 2020 roku. 

APARTAMENTY SENS

Gmach jest realizowany w Bydgoszczy, zlokalizowany przy ulicy Chodkiewicza. Rozpoczęcie budowy luty 2018, planowane zakończenie inwestycji styczeń 2020 rok.

NORDIC ASTRUM

To szestanstokondygnacyjny wysokościowiec, który powstaje w Bydgoszczy, będzie stał wzdłuż ulicy Babia Wieś. Konstrukcja budynku rozpoczęła się w sierpniu 2017 i potrwa do końca września 2019 roku.

 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

LUBLIN

HOTEL ARCHE

Jest realizowany w Lublinie przy ulicy Zamojskiej 28 na rogu Unii Lubelskiej. Budowa obiektu infrastruktury turystycznej ruszyła w grudniu 2016, a zakończy się w 2019 roku. Całkowita powierzchnia tego trzypiętrowego budynku to będzie 5 tys. m2. 

NOWY FELIN

Zespół budynków mieszkalnych Nowy Felin jest budowany w Lublinie, zlokalizowany przy Skalskiego, Droga Męczenników Majdanka. Budowa osiedla mieszkaniowego rozpoczęła się w trzecim kwartale 2013, a zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku. 

 

CENTRUM ZANA OFFICE PARK

To budowany, lubelski budynek w otoczeniu ulic Kraśnickiej, Nałęczowskiej. Budowa obiektu rozpoczęła się w drugim półroczu 2015, a dobiegnie końca w 2022 roku. Użytkowa powierzchnia tej trzynastopiętrowej budowli będzie równa 100 tys. m2. 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

KATOWICE

NOWE TYSIĄCLECIE

Zespół budynków mieszkalnych Nowe Tysiąclecie jest budowany w Katowicach, będzie stał wzdłuż Tysiąclecia, Zawiszy Czarnego. Konstrukcja osiedla wystartowała w czwartym kwartale 2013 i dobiegnie końca w czerwcu 2019 roku. Powierzchnia handlowa tych szestanstopiętrowych obiektów mieszkalnych sięgnie 32451 m.kw.

SILESIA BUSSINES PARK

Budowany, katowicki zespół budynków biurowych, będzie stał wzdłuż ulicy Chorzowskiej. Konstrukcja budynków Silesia Business Park wystartowała w pierwszym półroczu 2013, a zakończy się w grudniu 2018 roku. Użytkowa powierzchnia tych dwunastokondygnacyjnych budynków wyniesie 46000 m2, z czego największą część zajmie powierzchnia biurowa - 42680 m2, mniej powierzchnia handlowa - 3540 m2. 

 

FACE2FACE BUSSINES

Biurowiec przy Chorzowskiej , Grundmanna to czternastopiętrowy budynek, który jest realizowany w Katowicach. Funkcjonuje równiez pod nazwą Baildon Business Park. Budowa gmachu Face2Face Business Campus wystartowała w maju 2018, a zakończy się na początku 2021 roku. Powierzchnia biurowa tego budynku wyniesie ponad 46 tys. metrów kwadratowych. 

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

BIAŁYSTOK

BULWARY PIASTA

Bulwary Piasta to budowany, białostocki zespół budynków z lokalami mieszkalnymi, będzie stał wzdłuż ulicy Sybiraków. Konstrukcja obiektów rozpoczęła się w lipcu 2015 i dobiegnie końca w styczniu 2019 roku.

ŁĄKOWA 3

Budowany, białostocki budynek mieszkalny. Budowa obiektu Łąkowa 3 rozpoczęła się zimą 2017 i dobiegnie końca we wrześniu 2019 roku.

APARTAMENTY JAGIELOŃSKIE

Piętrowiec Apartamenty Jagiellońskie jest wznoszony w mieście Białystok, zlokalizowany przy ulicy Jurowieckiej. Konstrukcja budynku rozpoczęła się w październiku 2015, a dobiegnie końca w 2021 roku.

GDYNIA

YACHT PARK 

To czteropiętrowy zespół budynków mieszkalnych, który położony będzie w Gdyni, zlokalizowany przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Konstrukcja budynków mieszkalnych rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2018 i potrwa 1 rok. Powierzchnia użytkowa tego osiedla wyniesie 12 tys. m2, z czego największą część zajmie powierzchnia mieszkalna - prawie 10 tys. m2, z 135 lokalami.

AWANPORT

Obiekt Awanport będzie stał w Gdyni w otoczeniu ulic Waszyngtona, Świętego Wojciecha, Żeromskiego. Budowa gmachu rozpoczęła się we wrześniu 2017, a zakończy się wiosną 2019 roku. Powierzchnia handlowa tego pięciopiętrowego budynku wyniesie 6 tys. metrów kwadratowych. 

ALVARIUM

Alvarium to Budowana, gdyńska zabudowa mieszkalna przy Legionów, Zwycięstwa. Budowa gmachu wystartowała w maju 2018, a dobiegnie końca w 2022 roku.

RZESZÓW

RESOVIA OFFICE

Budynek biurowy Resovia Office położony będzie w stolicy województwa podkarpackiego, będzie stał wzdłuż ulicy Rejtana. Konstrukcja budynku ruszyła we wrześniu 2017, a zakończy się we lutym 2019 roku. Powierzchnia biurowa tego dwunastopiętrowego biurowca wyniesie blisko 5 tys. m2, zaś handlowa 542 m2.

NOWOCZESNE POBITNO

Zespół budynków mieszkalnych przy Małopolskiej to osiemnastokondygnacyjne osiedle mieszkaniowe, które jest wznoszone w mieście Rzeszów. Budowa osiedla Nowoczesne Pobitno rozpoczęła się w maju 2017 i potrwa do marca 2019.

CAPITAL TOWERS

Zespół budynków mieszkalnych Capital Towers położony będzie w stolicy województwa podkarpackiego przy Kopisto, Warszywna. Powierzchnia handlowa tego wielokondygnacyjnego osiedla wyniesie blisko 2 tys. m.kw. Rozpoczęcie budowy grudzień 2017 rok.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

NOWE TYSIĄCLECIE

Zespół budynków mieszkalnych Nowe Tysiąclecie jest budowany w Katowicach, będzie stał wzdłuż Tysiąclecia, Zawiszy Czarnego. Konstrukcja osiedla wystartowała w czwartym kwartale 2013 i dobiegnie końca w czerwcu 2019 roku. Powierzchnia handlowa tych szestanstopiętrowych obiektów mieszkalnych sięgnie 32451 m.kw.

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

ZAPYTAJ O ZAPOTRZEBOWANIA

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPÓŁU

ZAPOTRZEBOWANIA

WYKONAWCA TWOJEJ  BUDOWY

Telefon:  570-579-007, 570-579-008

Biuro: Lubin 59-300, ul. Parkowa 4 B          

                                                              e-mail: biuro@alltimex.pl